Співпраця з ПТНЗ та компаніями і підприємствами

Головна » Співпраця » Співпраця з ПТНЗ та компаніями

В рамках підписаного меморандуму кафедра ПОтаКТ співпрацює з асоціацією «Луцький ІТ-кластер» - об’єднанням компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою.

Також налагоджені тісні зв’язки з закладами професійної (професійно-технічної) освіти, такими як: Луцький центр професійно-технічної освіти, ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського», Технічний коледж Луцького НТУ, Луцький педагогічний коледж, Волинський коледж НУХТ, Луцький коледж рекреаційних технологій і права, Луцьким ВПУ будівництва та архітектури та ін., що дозволяє врахувати специфікурегіонального ринку праці, майбутнього працевлаштування випускників,систематизувати компетентності випускників,  підвищити їх конкурентоспроможність у різних сферах професійно освіти та ІТ-галузі.

Аналіз ринку праці  включає й  пропозиції стейкхолдерів до організації проведення технологічної і навчально-педагогічної практик на базі підприємств та закладів П(ПТ)О м. Луцька й області. Роботодавці залучені і до інших процедур, передбачених Законом України «Про залучення роботодавців до підготовки та перепідготовки кадрів, освітніх та наукових процесів».

На протязі багатьох років кафедра ПОтаКТ співпрацює з Волинською обласною організацією УТОС для вирішення проблематики інклюзії людей з вадами зору в сучасному інформаційному суспільстві. Напрацьовуються питання щодо можливості здійснення інклюзивного навчання сліпих та слабозорих на базі кафедри (було відмічено під час науково-практичного круглого столу «Перспективи підготовки магістрів із спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення» (20 лютого 2019 р.).

Співпраця кафедри ПОтаКТ відбувається з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною та Луцькою міською радою в рамках підготовки та проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, науці і виробництві (ІТОНВ)», яка відбувається з періодичністю в 2 роки. Також кафедра тривалий час співпрацює з Центром науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради (ЦНТТУМ) у питанні організації спільних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів тощо. Щороку кафедра приймає участь в наукових пікніках, що відбуваються в Луцьку,  співорганізаторами якого виступає ЦНТТУМ, де демонструє наукові розробки студентів та викладачів кафедри.