Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Потебні, 56

Головна

Луцький національний технічний університет

Факультет цифрових освітніх та соціальних технологій

Студентська робота


Головна » Наукова робота » Студентська робота

Велике значення викладачі кафедри приділяють залученню талановитої студентської молоді до науково-дослідницької діяльності. Студенти кафедри беруть участь та займають призові місця у предметних та міжнародних олімпіадах і конкурсах, зокрема: Міжнародній олімпіаді з спортивного програмування (ACM/ICPC), Міжнародній ІТ-олімпіаді «ІТ-Universe», конкурсі компанії ІВМ «System z/Master», Міжнародній олімпіаді «ІТ-Планета», Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Професійна освіта», навчальних дисциплін «Педагогіка», «Психологія», «Веб-технології та веб-дизайн»  тощо.

Зокрема, під керівництвом доцента кафедри ПО та КТ Саварина П.В.:

  • студенти здобули командну перемогу в Міжнародній олімпіаді в галузі інформаційних технологій «ІТ-ПЛАНЕТА 2015», а Луцький НТУ визнаний найкращим ЗВО в Україні та нагороджений кубком переможця.

  • студенти Стреха Вадим та Казмірчук Олександр здобули перемоги в Міжнародній студентській ІТ-Олімпіаді «IT-Universe - 2016»;

  • студенти Луцького НТУ Стреха Вадим, Казмірчук Олександр, Степанюк Вадим та Мороз Ілля здобули командну перемогу в конкурсі з програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016», за що були нагороджені фірмовими футболками та рюкзаками від корпорації IBM;
  • студенти Луцького НТУ Стреха Вадим (2017 р.) та Лошик Ілля (2018 р.) здобули дипломи ІІІ ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Веб-технології та веб-дизайн».

Під чітким керівництвом доцента кафедри ПО та КТ Потапюк Л.М., Ілюшик Ольга у 2016 році зайняла 3 місце у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педагогіка» (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського), а Масовець Оленаздобула перемогу у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Управління у сфері економічної конкуренції» - 3 місце, тема роботи «Віртуальні технології як передумова розвитку конкурентоспроможності підприємства» (Полтавська державна аграрна академія, 24 квітня 2019 р.).

У 2018 році ст. гр. ПНКм-51 Падалко Галина під керівництвом асистента кафедри Олексів Н.О.отримала диплом ІІІ ступеня в II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Мелітопольський ДПУ імені Богдана Хмельницького).

У 2019 році студентка гр. ПНК-41 Троханенко Марія отримала  диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Професійна освіта» в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) (науковий керівник: доц. Кабак В.В.). Також під керівництвом доц. Кабака В.В. студент Гуда Володимир отримав 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Мелітопольський ДПУ імені Богдана Хмельницького).

Студенти кафедри також залучаються до проєктної діяльності. Зокрема, у 2018 році проєкт студентки гр. ПНКс-11 Золотоверхової Тетяни «Sunny learning» (Сонячне навчання) став переможцем серед соціально-інноваційних проектів, який відбувався за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа».