Лекція «Особливості роботи відділу ІОЦ ЛНТУ»

Головна » Новини » Відділ ІОЦ ЛНТУ

Лекція «Особливості роботи відділу ІОЦ ЛНТУ»

На запрошення гаранта ОП "Середня освіта (Інформатика)" Павла Саварина 03.11.22 р. до студентів спецальностей 014.09 "Середня освіта (Інформатика)" та 015.39 "Професійна освіта (Цифрові технології)" завітав начальник інформаційно-обчислювального відділу Луцького національного технічного університу та випускник магістратури спеціальності 015 "Професійна освіта (Комп’ютерні технології)" Юрій Гуьчук. Він провів для студентів лекційне заняття на тему "Особливості роботи відділу ІОЦ ЛНТУ".

Доповідач ознайомив студентів з особливостями роботи відділу, зокрема відмітив, що робота у відділі доволі складна, але водночас цікава. На основі практичних прикладів лектор розкрив основні аспекти професії.

Наприкінці заняття студенти активно задавали доповідачу запитання щодо можливостей працевлаштування у ЛНТУ та необхідний мінімальний рівень компетентностей, про умови проходження співбесіди та подальшого стажування під час прийняттям на роботу, про перспективи кар’єрного розвитку тощо. Юрій Миколайович компетентно, чітко та лаконічно відповів на поставлені запитання та наголосив на необхідності ґрунтовного вивчення студентами мов програмування PHP, Phyton і С#, мови запитів SQL, а також роботи з CMS Drupal та LMS Moodle.

По завершенню, студенти подякували лекторові за цікаву та інформативну лекцію, а Юрій Миколайович, в свою чергу, взаємно подякував їм за активність під час заняття.