Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Потебні, 56

Головна

Луцький національний технічний університет

Факультет цифрових освітніх та соціальних технологій

Обласний семінар для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти області

Головна » Новини » Обласний семінар

Обласний семінар для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти області

Відповідно до плану роботи управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації 10 квітня 2019 року на базі ЦНТТУМ відбувся обласний семінар для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти області «Вдосконалення методичної площини викладання інформатики в сучасному закладі освіти».

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся Стельмащук Ігор Анатолійович, директор ЦНТТУМ, який розкрив питання системи управління розвитком науково-технічної творчості вихованців освітніх закладів області. З актуальним питанням провадження освітньої діяльності в системі позашкільної освіти області, визначення шляхів реалізації концептуальних положень учасників заходу ознайомила Шух Марія Ярославівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Питання створення єдиного інформаційного поля діяльності закладів освіти для покращення професійної взаємодії педагогів розглянув Саварин Павло Вікторович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій та професійної освіти Луцького НТУ.

Оксіньчук Тетяна Василівна, завідуюча інформаційно-технічного відділу, продемонструвала присутнім модель створення сучасного простору позашкільної освіти на базі інформаційно-технічного відділу ЦНТТУМ. З питанням «Організація проведення масових заходів інформаційно-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти» звернулась до присутніх Семенюк Ірина Василівна, методист відділу.

У другому блоці Ковальчук Наталія Вікторівна та Семиряк Дмитро Васильович, керівники гуртків відділу, розкрили учасникам семінару аспекти співпраці щодо участі вихованців в обласних та Всеукраїнських заходах, а їх вихованці продемонстрували присутнім власні програмні продукти.

У рамках семінару розглядалися найважливіші питання нормативної бази позашкільної освіти, використання навчальних програм та ін.

На завершення заходу педагоги взяли участь в методико-педагогічному діалозі «Питання викладання інформатики в сучасних закладах освіти», окреслили спільні перспективи діяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, отримали пакет інструктивно-методичних матеріалів.

Сподіваємося, що отримана інформація стане поштовхом до вдосконалення методичної площини викладання інформатики, підвищення її якості на шляху переорієнтації сучасної педагогічної освіти на європейські стандарти.