Заняття від представників компанії Astound Commerce - лідера з розробки проектів електронної комерції

Головна » Новини » Astound Commerce

Факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій активно залучає до проведення занять професіоналів-практиків та представників роботодавців. Зокрема, 26.11.2019 року до студентів ФКНІТ (кафедр ПОтаКТ, ІПЗ та КН) завітали представники компанії Astound Commerce, яка є лідером з розробки проектів електронної комерції.

Загалом ІТ-компанія Astound Commerce на ринку комерційних послуг вже близько 19 років. ЇЇ головний офіс знаходиться у США. На даний час компанія має 8 центрів розробки, три з яких знаходяться за кордоном: Меделін (Колумбія), Варна (Болгарія), Кошице (Словаччина). Також 5 центрів інжинірингу знаходяться в українських містах: Києві, Вінниці, Чернігові, Ужгороді та Луцьку. Загалом команда компанії нараховує вже більше 750 спеціалістів. Astound Commerce займається розробкою та просуванням інтернет-магазинів для багатьох брендів, таких як: Adidas, L’Oreal, Under Armour, Mothercare, Jimmy Choo, Lacoste, Versace та ін.

Представники компанії розповіли про особливості роботи в ІТ-компанії, засоби і технології, які вони використовують в процесі розробки інтернет-магазинів та їх подальшого просування, наявні вакації (UX Designer, UI Designer, Web developer та ін) в м.Луцьку, а також необхідні компетентності, якими повинен володіти майбутній фахівець для того, щоб працювати за обраним фахом. Також наголосили на програмах попередньої підготовки та стажування майбутніх ІТ-фахівців, які діють на базі компанії Astound Commerce.

Наприкінці заняття студенти задали доповідачам значну кількість запитань, а представники ІТ-компанії компетентно та досить лаконічно дали відповідь на них. Після цього, в якості заохочувальних подарунків, найбільш активні студенти отримали брендові кружки від Astound Commerce. Студенти факультету КНІТ подякували доповідачам за цікаве і змістовне заняття, а ті, в свою чергу, запросили майбутніх фахівців до співпраці з можливим подальшим працевлаштуванням.