Дорогі наші випускники, cьогодні у Вас особливий день – Ви отримали такі довгоочікувані дипломи магістрів. Цей день радісний і сумний водночас, адже позаду безтурботні роки навчання в Луцькому НТУ, а попереду – життєвий шлях, насичений постійною боротьбою за краще майбуття.
Бажаємо Вам впевнено і твердо крокувати до здійснення своїх мрій, лише перемог та успіхів в досягненні вершин професійної майстерності за обраним фахом.
В добру путь – рідні наші магістри. Хай ваш шлях до успіху буде легким і цікавим, сповнений історіями досягнень та неперевершених звершень.
Вручення дипломів магістра 2021
Головна » Новини » Вручення дипломів![Вручення дипломів магістра 2021](assets/cache/images/news/magister2021/155344584_5100296936712097_5237742748655249042_n-266x-1fa.jpg)
Назад
Далі