Тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху»

Головна » Новини » Тренінг

Тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху»

На кафедрі професійної освіти та комп’ютерних технологій 22 листопада 2019 року зі студентами ІІ-го (за скороченим терміном навчання) та ІV курсів спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» Луцького НТУ відбувся тренінг «Ефективна самопрезентація – шлях до успіху». Тренінг проводила практична психологиня Луцького геріатричного пансіонату Кусик Лариса Миколаївна.

Під час тренінгу студенти ознайомилися з вербальними та невербальними особливостям спілкування під час першої зустрічі з роботодавцем, практично застосовували навики самопрезентації у процесі моделювання майбутньої професійної діяльності. Майбутні фахівці також дізналися, яким чином правильно формувати резюме для покращення своїх шансів отримання довгоочікуваного робочого місця, якщо на момент його заповнення немає досвіду роботи.

У підсумку студенти підкреслили, наскільки важливо вміти себе презентувати роботодавцю, щоб досягти успіху!