Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Потебні, 56

Головна

Луцький національний технічний університет

Факультет цифрових освітніх та соціальних технологій

Студентка кафедри ПОтаКТ експерт НАЗЯВО

Головна » Новини » Експерт НАЗЯВО

Студентка кафедри ПОтаКТ експерт НАЗЯВО

"Доброго дня! Я студентка Луцького національного технічного університету, навчаюсь на спеціальності 015 Професійна освіта (комп’ютерні технології). Про конкурсний відбір експертів дізналась від мого наукового керівника і одразу зацікавилась.

Чому варто довірити мені місію експерта? На сьогодні я є кращим студентом науковцем мого університету і щоб отримати це звання довелось вкласти багато сил і часу. За 2018/19 навчальний рік опубліковано 1 наукову роботу, 1 статтю з індексом Copernicus, 5 тез доповідей, розроблено 2 віртуальні тури (підприємством та туристичною локацією), які були представлені на міжнародних конференціях." Так починався мій мотиваційний лист на конкурсний відбір.

Потім були 2 місяці очікування і роздумів типу: "пройшла відбір чи ні". І таки пройшла! Далі був онлайн-курс на Prometheus, очний тренінг, тест після тренінгу. Чесно кажучи, не так важке саме випробування як очікування наступного. І таки дочекалась! Нарешті я експерт з акредитації освітніх програм! Тепер можна видихнути? Ніт!" - Олена Масовець.