Лекція "Сучасні тенденції та тренди в галузі Web development"

Головна » Новини » Web development

Лекція

20 листопада 2019 року в рамках дисципліни "Організація баз даних та знань" для студентів спеціальності 015.10 "Професійна освіта (Комп'ютерні технологій)" відбулася лекція "Сучасні тенденції та тренди в галузі Web development", яку провів Роман Макарук, Angular developer компанії BYM Development LLC (New York, USA).

Лектор, до речі, також випускник спеціальності 015.10 "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" розповів студентам основні тенденції сучасної «front-end» та «back-end» розробки. Після чого, детально було розглянуто «front-end» розробку за допомогою фреймворку Angular та його звязок із NoSQL рішення в галузі баз даних, а саме особливості правильного формування запитів на стороні розробника.

Окремо Роман зупинився також на роботі маркетплейсу ThemeForest, можливостях працевлаштування та підробітку для студентів, а також необхідній умові для веб-девелопера - обов'язковому знанні англійської мови.

Наприкінці лекції студенти задали доповідачу запитання ("Як довго потрібно вчитися на веб-розробника?", "Який рівень зарплат у веб-розробників?", "Які компетентності потрібні щоб стати хорошим веб-розробником?", тощо) і подякували за цікаву та інформативну лекцію.