Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Потебні, 56

Головна

Луцький національний технічний університет

Факультет цифрових освітніх та соціальних технологій

Лекція "Робота інженера-програміста Волинської обласної клінічної лікарні"

Головна » Новини » Інженер-програміст

Лекція

Кафедра професійної освіти та комп’ютерних технологій активно співпрацює з випускниками та запрошує їх для проведення пізнавальних та орієнтованих на майбутню професійну діяльність занять. В рамках такої співпраці, 22 листопада 2019 року на кафедру завітав Андрій Пасічник – інженер-програміст КП «Волинська обласна клінічна лікарня».

Під час проведення лекційного заняття Андрій висвітлив питання щодо практичних аспектів роботи інженера-програміста Волинської обласної клінічної лікарні, які включають такі основні складові, як: адміністрування та SEO оптимізація web-сайту та локальної мережі КП «Волинська обласна клінічна лікарня»; робота з базою даних пацієнтів; технічне обслуговування персональних комп’ютерів та медичного обладнання; зйомку та монтування відео оперативних втручань тощо. Також лектор наголосив на необхідних вміннях і навичках майбутнього фахівця, якими повинні володіти випускники спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» для того, щоб працювати на посаді інженера-програміста.

Отримані знання та практичний досвід корисні майбутнім фахівцям спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» для формування їх професійної спрямованості та відповідних компетентностей у процесі вивчення ними навчальних дисциплін «Прикладне та Web-програмування», «Адміністрування комп'ютерних систем та мереж» та «Апаратні та програмні засоби відеомонтажу».

Наприкінці заняття студенти активно задавали доповідачу запитання щодо застосовуваних комп’ютерних технологій в медичній галузі, сучасного медичного обладнання та програмного забезпечення в галузі медицини, яке використовується в Волинській обласній клінічній лікарні, особливостей впровадження проекту «Держава в смартфоні» та як він вплине на оптимізацію роботи медичних закладів обласного центру та ін.

По завершенні заходу студенти подякували Пасічнику Андрію за цікаве та пізнавальне заняття, а він, в свою чергу, запросив їх на екскурсію до Волинської обласної клінічної лікарні, щоб практично ознайомитись з серверним та медичним обладнанням, яке інженер-програміст та його відділ обслуговує.