Лекція "Особливості викладання спецдисциплін та роботи зі студентами в закладі І-ІІ рівня акредитації"

Головна » Новини » Робота в коледжі

Лекція

27 листопада 2019 року для студентів спеціальності 015.10 "Професійна освіта (Комп'ютерні технологій)" відбулася лекція "Особливості викладання спецдисциплін та роботи зі студентами в закладі І-ІІ рівня акредитації", яку провів Олександр Великий, викладач Технічного коледжу Луцького НТУ.

Лектор, до речі, також випускник спеціальності 015.10 "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" зупинився на перевагах роботи викладача. Після чого, більш детально розповів про викладання дисциплін комп'ютерного  спрямування для майбутніх ІТ спеціалістів, а саме про особливості вивчення програмування та роботи із програмістами. Студенти отримали настанови практичного спрямування та рекомендації стосовно літератури, зокрема Олександр порадив прочитати книгу "Як пасти котів. Повчання для програмістів, які керують іншими програмістами" Дж. Ханк Рейнвотера.

Окремо Олександр зупинився на роботі зі студентами коледжу. Зокрема, повідомив, що з однієї сторони студенти мають бачити у викладачеві друга, а з іншої – завжди потрібно тримати дистанцію між викладачем і студентом та бути для них наставником.

Наприкінці лекції студенти задали доповідачу запитання ("Як Ви потрапили на роботу в коледж?", "Розкажіть про Ваші хоббі та захоплення?", "Чи важко працювати зі студентами у перехідний період?", тощо) і подякували за цікаву та інформативну лекцію.