Лекція "Основи захисту даних в ІТС"

Головна » Новини » Захист даних в ІТС

Лекція
Кафедра професійної освіти та комп'ютерних технологій здійснює активне залучення стейкхолдерів під час проведення занять. Зокрема 21 листопада 2019 року відбулася лекція «Основи захисту даних в інформаційно-телекомунікаційних системах», яку провела Вікторія Собуцька (Павлик) – головний спеціаліст групи захисту інформації ІТС «Оберіг» Волинського обласного військового комісаріату, яка є випускницею спеціальності 015 «Професійна освіта (Комп'ютерні технології)».

Вікторія розповіла студентам про основи захисту інформації, зокрема про рівні секретності інформації та їх концептуальну організацію в програмних продуктах. Після чого, лектор зупинилася на шифруванні даних та його використанні у військовій галузі.

Окремо Вікторія повідомила про вимоги, які ставляться зараз до фахівців із захисту інформації та розповіла про те, яким чином студентам можна здійснювати пошук вакантних посад державних службовців, зокрема фахівців з адміністрування комп'ютерних систем та мереж.

Наприкінці лекції студенти задали доповідачу запитання і подякували за цікаву та інформативну лекцію. Зазначимо, що отримана інформація буде корисна студентам під час вивчення ними навчальних дисциплін «Адміністрування комп'ютерних систем та мереж", "Захист даних у інформаційних системах" та "Комп'ютерні мережі".