День відкритих дверей в Луцькому НТУ

Головна » Новини » День відкритих дверей

День відкритих дверей в Луцькому НТУ

Викладачі та студенти кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій прийняли участь в Дні відкритих дверей Луцького НТУ – святі науки, творчості, креативу і справжнього студентського життя.

Було досить цікаво та пізнавально. Задіяні в заході студенти кафедри ПОтаКТ та викладачі презентували наукові розробки, розповідали про особливості здійснення навчального процесу, та працевлаштування майбутніх фахівців.

Також в рамках заходу було презентовано майбутнім потенційним абітурієнтам та їх батькам нові спеціальності, які було відкрито, а саме: 014.09 «Середня освіта (Інформатика)», 053 «Психологія» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та 011 «Освітні, педагогічні науки» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.